Back to the top

Faq

Faq Czyli najczęściej pojawiające się pytania i odpowiedzi na nie. Jeżeli w tym Faq nie znajdziecie odpowiedzi na nurtujące Was pytania to prosimy o kontakt poprzez email lub telefonicznie. Dane kontaktowe można znaleźć na stronie kontakt.

Czy na sesję mogę przyjść z osobą towarzyszącą?

Oczywiście że tak, jeżeli osoba towarzysząca sprawi że będziecie się czuli pewniej to nie widzimy żadnych przeciwwskazań. Z doświadczenia jednak wiemy iż w większości przypadków osoba towarzysząca potrafi skutecznie rozproszyć pozującego, radzimy więc dobrze przemyśleć tą decyzję.

Czy mogę dokupić opcję wizażu oraz ułożenia fryzury do sesji?

Nie ma takiej potrzeby. Makijaż oraz stylizacja fryzury na potrzeby sesji są zawsze wliczone w cenę więc nie trzeba za nie dodatkowo dopłacać.

Czy muszę przynieść swoje ubrania?

Tak, na sesję należy przynieść kilka kompletów ubrań z czego na miejscu dobierzemy odpowiednie stylizacje tak aby efekt końcowy był zadowalający.

Jak długo czeka się na wyretuszowane ujęcia?

Zdjęcia z sesji wysyłamy w formie elektronicznej do 7 siedmiu dni od wykonania sesji. Na adres email otrzymacie zdjęcia w pomniejszonej rozdzielczości 1200×800 px.

Jak długo czeka się na odbitki?

Na gotowe odbitki czeka się ok siedmiu dni od momentu podania nam co i w jakich formatach ma zostać wydrukowane.

Czy dostanę zdjęcia w pełnej rozdzielczości?

Tak, zdjęcia w pełnej rozdzielczości w formacie jpg zostaną nagrane na płytę CD i będą gotowe do odbioru wraz z odbitkami.

Czy mogę otrzymać oryginalne pliki RAW?

Niestety nie ma takiej możliwości. Żaden szanujący się fotograf nie udostępni Wam takich plików. To jest tak jak byście poprosili malarza aby sprzedał Wam płótno ze szkicem i podpisem a Wy sami je sobie pokolorujecie.

© Studio Fotograficzne RedRoom 2017
%d bloggers like this: