Faq Czyli najczęściej pojawiające się pytania i odpowiedzi na nie. Jeżeli w tym Faq nie znajdziecie odpowiedzi na nurtujące Was pytania to prosimy o kontakt poprzez email lub telefonicznie. Dane kontaktowe można znaleźć na stronie kontakt.

Czy mogę przyjść z osobą towarzyszącą

Oczywiście że tak, jeżeli osoba towarzysząca sprawi że będziecie się czuli pewniej to nie widzimy żadnych przeciwwskazań. Z doświadczenia jednak wiemy iż w większości przypadków osoba towarzysząca potrafi skutecznie rozproszyć pozującego, radzimy więc dobrze przemyśleć tą decyzję.

Jeżeli mam sesję z makijażem to muszę za niego dopłacać?

Nie ma takiej potrzeby. Makijaż oraz stylizacja fryzury na potrzeby sesji są zawsze wliczone w cenę więc nie trzeba za nie dodatkowo dopłacać.

Czy muszę odobno umawiać się z wizażystką??

Nie ma takiej potrzeby. Jeżeli wykupiona jest sesja z makijażem to wizażystka będzie na Ciebie czekała w studiu o wyznaczonej porze.

Czy muszę mieć własne ubrania?

Tak, na sesję należy przynieść kilka kompletów ubrań z czego na miejscu dobierzemy odpowiednie stylizacje tak aby efekt końcowy był zadowalający.

Kiedy otrzymam zdjęcia z sesji?

Zdjęcia z sesji wysyłamy w formie elektronicznej do 7 siedmiu dni od wykonania sesji. Na adres email otrzymacie zdjęcia w pomniejszonej rozdzielczości 1200×800 px.

Kiedy otrzymam odbitki i płytę z gotowymi zdjęciami?

Odbitki będziemy mieli przygotowane w przeciągu 1-2 tygodni po podaniu nam co ma zostać wydrukowane. Czasami może się to przedłużyć o kilka dni. Zawsze jak mamy już wszystko gotowe do odbioru to wysyłamy stosowną informację emailem.

Czy dostanę zdjęcia w pełnej rozdzielczości?

Tak, zdjęcia w pełnej rozdzielczości w formacie jpg zostaną nagrane na płytę CD i będą gotowe do odbioru wraz z odbitkami.

Czy mogę dostać surowe pliki raw?

Niestety nie ma takiej możliwości. Żaden szanujący się fotograf nie udostępni Wam takich plików. To jest tak jak byście poprosili malarza aby sprzedał Wam płótno ze szkicem i podpisem a Wy sami je sobie pokolorujecie.

Czy mogę dostać wszystkie zdjęcia jakie zostaną zrobione na sesji?

Nie ma takiej możliwości. Otrzymasz tylko te zdjęcia z które zapłacisz. Fotografia to jest nasza pasja ale również i praca 🙂