Komercyjne sesje zagraniczne
sesja komercyjna

Komercyjne sesje zagraniczne

Zdjęcia komercyjne wykonane na terenie południowej Europy, w przepięknych lokalizacjach. Zapewnią wzmocnienie wizerunku Waszej firmy oraz jej rozpoznawalność. Jesteśmy w stanie zorganizować komercyjną sesję zagraniczną w dowolnym zakątku Europy. Odzież, biżuteria, stroje kąpielowe, paski, torebki, zegarki, wszystko to możemy uwiecznić na pięknych zdjęciach wykonanych w najbardziej rozpoznawalnych plenerach.

Wystarczy że skontaktujesz się z nami i przedstawisz swoje oczekiwania a my zajmiemy się całą resztą. Nasza oferta jest elastyczna, więc możemy dostosować ją dokładnie do potrzeb Waszej firmy.

zdjęcia komercyjne

Komercyjne sesje zagraniczne

dla klientów Biznesowych

Sirmione - Sesja Komercyjna
Sirmione - Sesja Komercyjna

Dlaczego komercyjna sesja zagraniczna z RedRoom?

Koncepcja wyjazdowych sesji plenerowych powstała z myślą o obniżeniu indywidualnych kosztów dla naszych klientów. Głównym założeniem jest zebranie maksymalnie 4-5 firm. Pozwoli nam to na obniżenie kosztu pojedynczej sesji.

Dzięki takiej koncepcji udało nam się zaplanować sesje plenerowe w przeróżnych lokalizacjach na terenie Europy w bardzo atrakcyjnej cenie.

Ilość sesji/lokalizacji dla Danej firmy uzależniona jest od ilości zadeklarowanych produktów/ujęć.

Przy minimalnej ilości produktów gwarantujemy wykonanie minimum 2 sesji w różnych lokalizacjach. Rodzaj lokalizacji zostanie indywidualnie ustalony z każdym klientem. Komercyjne sesje zagraniczne to jest produkt, który możemy dostosować do Twoich potrzeb.

Dzięki takiej koncepcji udało nam się zaplanować sesje plenerową we Włoszech w kosztach porównywalnych z sesją studyjną w Szczecinie.

Gardola - Lago Di Garda
Gardola - Lago Di Garda
Gardola - Lago Di Garda
Gardola - Lago Di Garda

Istnieje również możliwość zaplanowania komercyjnej sesji zagranicznej dopasowanej do potrzeb tylko Waszej firmy. Z jednej strony jest to o tyle korzystne, że cała uwaga fotografa, wizażystki oraz modelek jest skierowana na Waszą Markę. Jednak taki model sesji zagranicznej, mocno podnosi koszty całego przedsięwzięcia.

Komercyjna sesja zagraniczna, jest to produkt dostosowany do klientów z szeroko rozumianej branży odzieżowej. Przede wszystkim, do producentów wytwarzających takie produkty jak: odzież, okulary przeciwsłoneczne, okulary korekcyjne, biżuteria, stroje kąpielowe, bielizna, torebki, torby, plecaki, obuwie, paski, zegarki, portfele, itd…

Podsumowując, jeżeli wytwarzacie produkty, które sprzedajecie poprzez sieć internetową lub reklamujecie w mediach drukowanych to ta oferta skierowana jest właśnie do Was. Nie ważne jest czy chcieli byście mieć sesję ze swoimi produktami w klimacie miejskim, na łące, w górach czy może na plaży. Z całą pewnością znajdziemy dla Was interesujące lokalizacje, z których przywieziemy rewelacyjne ujęcia.

Finalny koszt sesji jest oczywiście uzależniony od wagi oraz objętości przekazanych nam produktów. Zawsze tak staramy się zoptymalizować transport ,aby wasze produkty były bezpieczne i w całości dotarły na miejsce.

Faro – Południowa Portugalia – 01.04.2020 – 30.04.2020

Wyjazd będzie trwał max 7 dni. Dokładny termin zostanie ustalony wraz z klientami.

Najbliższy wyjazd planujemy zorganizować w kwietniu 2020 roku. Dokładny termin zostanie podany po pozyskaniu pierwszych klientów. Tym razem udamy się na południe Portugalii. Sesje będą zorganizowane w klimatach miejskich oraz plażowych :).

Planujemy wykonać sesje wzdłuż całego południowego wybrzeża Portugalii. Od Monte Gardo poprzez Faro aż do Sagres. Pozwoli to nam na wykonanie sesji w kilku najbardziej popularnych miejscach, oraz tych mniej znanych :). Plenery te są wręcz idealne do wykonania sesji z odzieżą, biżuterią, strojami kąpielowymi, okularami przeciwsłonecznymi, obuwiem oraz wszelkiego rodzaju dodatkami.

Zapewniamy

Decydując się na zagraniczną sesję komercyjną zorganizowaną przez RedRoom i MakeupRoom nie musisz się niczym martwić. Zajmiemy się wszystkim począwszy od modelek poprzez organizacje wyjazdu aż do kompleksowej organizacji sesji na miejscu.

Modelki

Zajmiemy się wszystkimi formalnościami związanymi z przekazaniem praw do wizerunku oraz z rozliczeniem finansowym.

Wizaż

Do każdej sesji zostanie wykonany niepowtarzalny makijaż oraz stylizacja fryzury, dopasowane do stylizacji

Transport

Zorganizujemy cały transport Waszych produktów na miejsce sesji. Jedyne co musisz zrobić to dostarczyć produkty do naszej firmy oraz po sesjach odebrać je.

Plenery

Znajdziemy dla Was najlepsze plenery, dostosowane do Waszych potrzeb. Miasto, plaża, góry, piasek lub też skały, możemy znaleźć wszystko.

Zdjęcia

Dostaniecie zdjęcia jak najlepiej prezentujące Wasze produkty, wykonane w przepięknych, znalezionych przez nas plenerach.

Zobacz zdjęcia wykonane podczas Komercyjnych sesji zagranicznych.

Poniżej możecie zobaczyć galerie ze zdjęciami wykonanymi podczas dotychczasowych sesji zagranicznych oraz niektóre publikacja w zagranicznych magazynach. Publikacje są dodatkowym bonusem jaki otrzymują nasi klienci 🙂