Indywidualne warsztaty makijażu dla wizażystów

Warsztaty w formie ” praca na dwa pędzle”

Opis:

Warsztaty zaczną się pracą na modelce,  IvonaRed krok po kroku na jednej połowie twarzy pokaże jak zrobić makijaż, następnie uczestnik będzie powielał wszystko na drugiej stronie twarzy . Zacznie od przygotowania cery, dobór bazy, odpowiednich podkładów,poprzez konturowanie twarzy na mokro,stylizacja brwi, cieniowanie oka, doklejanie kępek rzęs, makijaż ust, konturowanie bronzerem , rozświetlaczem, różem. Na koniec utrwali i zabezpieczy makijaż. IvonaRed udzieli wsparcia i odpowie na wszystkie pytania.

Kursant wybiera rodzaj makijażu jaki chce się nauczyć: dzienny, ślubny, wieczorowy, cery dojrzałej, francuski. Do wyboru technika cut crease, technika kredki, pomadki.

Na warsztaty  możesz przynieść swój kuferek wizażysty, Ivona może go przejrzeć i ewentualnie doradzić jakie zmiany wprowadzić.

Wykładowca

IvonaRed – Mistrzyni Świata W Creativ Makeup w kategorii Makeup Beatle, Mistrzyni polski w makijażu kreatywnym, wykładowca w Teb Edukacja na kierunkach Wizaż i Charakteryzacja, właściciel szkoły wizażu i charakteryzacji MakeupRoom, od kilkunastu lat główny makijażysta w studiu fotograficznym RedRoom. Key Makeup Artist podczas pokazów mody Fash’n’act. Pracuje podczas pokazów mody, w tetrze, filmie, operze, filharmonii. Jej prace publikowane są w zagranicznych magazynach.

Program warsztatów :

  • Warsztat makijażu w formie “praca na dwa pędzle”,
  • przygotowanie skóry pod makijaż, odpowiednia pielęgnacja,
  • dopasowanie baz,
  • dobór podkładu
  • konturowanie twarzy „na mokro”,
  • stylizacja brwi, dobór produktów,
  • cieniowanie oka,
  • tuszowanie rzęs + doklejanie kępek
  • konturowanie “na sucho” bronzerem, rozświetlaczem, różem,
  • makijaż ust , korygowanie asymetrii, utrwalenie makijażu ust.

Podstawowe Informacje:

Czas trwania: 4 godziny*

Grupa: zajęcia indywidualne

Modelka: Tak*

Pędzle: Tak*

Cena: 650 zł

Certyfikat: Tak

* – We własnym zakresie

Modelka

Jeżeli kursanci będą wykonywali makijaż na modelkach  to należy zapewnić ją we własnym zakresie. W przypadku problemu ze zorganizowaniem modelki możecie liczyć na naszą pomoc.

Pędzle

W przypadku wykonywania podczas warsztatów makijażu na sobie lub na modelce, należy posiadać podstawowy zestaw pędzli. Jeżeli jeszcze nie posiadasz pędzli to na miejscu można zakupić podstawowy zestaw.

Czas trwania

Czas kursu podany jest w przybliżeniu.W zależności od postępów kursantów, może się skrócić lub wydłużyć.

Najbliższe terminy Pokazów

Nie odnaleziono wydarzeń!