Witam serdecznie.

Nazywam się Iwona Rząd.

Od 8 lat jestem główną makijażystką w studiu fotograficznym RedRoom.

Praca ta, pozwoliła mi na zdobycie olbrzymiego doświadczenia w wykonywaniu wszelkiego rodzaju makijażu. Od makijażu dziennego poprzez ślubny, wieczorowy aż po zaawansowane techniki w makijażu artystycznym oraz bodypaintingu.

Wyszłam spod ” pędzla” Pani Ewy Winiarskiej , która w Szczecinie prowadzi Profesjonalną Szkołę Wizażu i Stylizacji- Make Up Institute. I właśnie tam z sukcesem ukończyłam Roczną Szkołę Profesjonalnego Wizażu i Stylizacji. Egzamin czeladniczy zdałam na ocenę bardzo dobrą.

W marcu 2018 r – 1 miejsce w Mistrzostwach Makijażu Kreatywnego , Beauty Trendy Szczecin
W lipcu 2018 r – 1 miejsce w Creative Makeup- MakeUp Battle , World Bodypainting Festival , Austria

Makijaż dzienny, biznesowy , make-up “no make-up”

Makijaż dla Pań, które cenią sobie naturalność i nienaganny wygląd przez cały dzień.

150 zł

Makijaż cery dojrzałej

Specjalny makijaż , który odejmie nam lat, podkreśli nasze naturalne piękno.

150 zł

Makijaż wieczorowy

Makijaż wieczorowy to makijaż kreatywny,kolorystyka i rodzaj make-upu dopasowany do całej stylizacji tak aby cały wizerunek był spójny.Twarz wykonturowana, makijaż trwały ,zabezpieczony fixerem .

150 zł

Makijaż sylwestrowy

Makijaż sylwestrowy -tu nie ma ograniczeń, jedynym ograniczeniem jest nasza fantazja.

150 zł

Makijaż studniówkowy

Makijaż dla młodej osoby , który będzie idealnie współgrał z kreacją i który w naturalny sposób podkreśli urodę młodej osoby.

150 zł

Makijaż ślubny

Jeden z najtrudniejszych makijaży, jest połączeniem makijażu beauty i makijażu fotograficznego. W dobie wysokiej jakości kamer HD wprowadziłam do makijażu ślubnego również elementy makijażu telewizyjnego. Makijaż ślubny to nie tylko twarz, to dekolt, ręce, dłonie,nogi w zależności od kroju sukni ślubnej.

150 zł

Makijaż próbny

Makijaż próbny jak dla mnie jest to jeden z najważniejszych elementów przygotowań do ślubu. Przede wszystkim dlatego ,że naszym przyjacielem jest czas , który pozwoli nam perfekcyjnie dobrać kosmetyki , ale również wykreować makijaż. To jest budowane poczucia komfortu psychicznego panny młodej. Bo kiedy nadejdzie ten wyjątkowy dzień, wszystko musi pójść szybko, sprawnie i bez dodatkowych stresów.

150 zł

Makijaż fotograficzny.

Dla osób wybierających się na sesję fotograficzną dla modelek chcących rozbudować portfolio, na eventy, pokazy mody, targi.

150 zł

Makijaż Kreatywny.

Dla osób wybierających się na sesję fotograficzną dla modelek chcących rozbudować portfolio, na eventy, pokazy mody, targi.

250 – 500 zł. (Wycena indywidualna)

Kępki / sztuczne rzęsy

w cenie makijażu

*** w przypadku wykorzystania komercyjnego ( pokazy mody, targi, reklama, tv, eventy )  podane ceny są cenami netto. ***